Terapeuci

Bożena Jaworskalic. Bożena Jaworska tel.: 512 324 420

Jestem licencjonowaną fizjoterapeutką. W swoim zawodzie pracuję 30 lat. Oprócz doświadczenia, które zdobyłam przez ten czas, wciąż poszerzam wiadomości na temat najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu uśmierzania i leczenia bólu. Dlatego w 2009 ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapia. Od 2007r. prowadzę własny gabinet. Uważam, że nie tylko leczenie, ale także łagodzenie cierpienia i bólu drugiego człowieka jest szczególną wartością i cechą jaką powinien posiadać fizjoterapeuta.

Monika Grinbaum-Siędamgr Monika Grinbaum-Sięda tel.: 511 051 059

W 2004 ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Wydział Rehabilitacji, kierunek Fizjoterapia. Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej. Doświadczenie swoje zawodowe zdobywałam w Warszawie min. w przychodni Medi- system ul. Kijowska 11, Przychodnia Rehabilitacyjna Filia 2 CKR ul. Gałczyńskiego 4, Carolina Medical Center oraz we Włoszech w Universiis - UDINE i Klinice Ortopedycznej SALSOMAGGIOR TERME.
W swojej terapii wykorzystuję metodę PNF, Medycynę ortopedyczną CYRIAX'A , kineziotaping, poizometryczną relaksację mięśni.
Za punk honoru postawiłam sobie świadczenie usług na najwyższym poziomie co pociąga za sobą ustawiczne doszkalanie się w zawodzie na różnych kursach doszkalających. Dzięki rozległej praktyce poznałam prace z każdą grupą społeczną i zawodową, teraz zamierzam służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Promocja dla Seniorów; 2 serie zabiegów - 15 zł
3 masaże relaksacyjne - 50 zł

W sprzedaży KARNETY UPOMINKOWE NA MASAŻE LECZNICZE
3 masaże - 150 zł
5 masaży - 250 zł
10 masaży- 500 zł

W sprzedaży KARNETY UPOMINKOWE NA MASAŻE KLASYCZNE
3 masaże - 60 zł
5 masaży - 130 zł
10 masaży- 300 zł

KARNETY NA ZABIEGI FIZYKOTERAPEUTYCZNE:
1 seria zabiegów - 80 zł
2 serie zabiegów - 150 zł

Promocja